Jsme úspěšní

Taneční škola STONOŽKA slaví v roce 2019 - 30 let od svého založení. Máme na svém kontě od roku 1989 desítky titulů národních i mezinárodních. Mistrem ČR jsme v kategoriích contemporary dance, jazz dance, show dance, balet, hip hop, pom pon dance, repeat dance. Tituly Mistrů světa a Evropy počítá Stonožka již na desítky. Vystupujeme po celé ČR ale i v zahraničí např. v Německu, Francii, Španělsku, Norsku, Itálii, Švédsku, Kanadě, Slovinsku, Slovensku, Chorvatku, Polsku a Maďarsku.

školní rok 2017/2018

International beach dance cup - Siofok Maďarsko  31.9. - 1.9.2018

14 států se loučilo s létem na nádherné soutěži na břehu Balatonu
Jelo nás 18 soutěžících s 57 choreografiemi a soutěžili jsme ve 32 tanečních a věkových kategoriích.

1.místo ELIŠKA SEDLÁČKOVÁ contemporary solo mini kids / Levandulová
1.místo ELIŠKA SEDLÁČKOVÁ art dance show solo mini kids / Ptáček
1.místo KRISTÝNA ŽANDOVÁ contemporary solo junior /XXL
1.místo KRISTÝNA ŽANDOVÁ jazz solo junior / Kick
1.místo KRISTÝNA ŽANDOVÁ art dance show solo junior / Bláznivá Markéta
1.místo VIKTORIE JUROVICOVÁ jazz dance solo youth / Jazzing
1.místo ELIŠKA MUSILOVÁ + ANETA PRAJZOVÁ jazz dance duo děti / SESTRY
1.místo BETY BORTLOVÁ +ESTER MUSILOVÁ contemporary duo mini kids / Pampelišky
1.místo ELIŠKA MUSILOVÁ+ANETA PRAJZOVÁ urban street dance show děti duo / Bezdomovci
1.místo KAROL SEIDLEROVÁ + VIKTORIE JUROVICOVÁ urban street dance show junior duo /Výlet
1.místo Musilová, Sedláčková, Bortlová art dance show trio / Žvýkačka
1.místo malá skupina jazz děti /Já a pěkný holky
1.místo malá skupina jazz junioři / Sing sing sing
1.místo malá skupina contemporary junioři / Minulost
1.místo malá skupina art dance show junioři / Narozeny
1.místo velká skupina art dance show děti / Piráti

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2.místo BETY BORTLOVÁ contemporary solo mini kids / Miminko
2.místo BETY BORTLOVÁ art dance show solo mini kids / Kostička
2.místo JIŘINA BĚHALOVÁ contemporary solo youth / Loutka
2.místo HANA BUREŠOVÁ ethnik dance solo youth / Flamenko
2.místo VOJTĚCH KOLDA +KATEŘINA DIVIŠOVÁ jazz dance duo děti / Domino
2.místo KRISTÝNA ŽANDOVÁ+KAROLÍNA SEIDLEROVÁ contemporary duo youth/ Two
2.místo malá skupina pom pon dance děti / Srdíčko

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3.místo JŮLIE SKLÁŘOVÁ art dance show solo děti / Panenka
3.místo ELIŠKA MUSILOVÁ caribik style – merengue solo děti
3.místo ANETA PRAJZOVÁ jazz dance solo děti / Smily jazz
3.místo JŮLIE SKLÁŘOVÁ+ELIŠKA SEDLÁČKOVÁ jazz dance duo děti / Christmas
3.místo JŮLIE SKLÁŘOVÁ+ELIŠKA SEDLÁČKOVÁ art show duo děti / Milujeme krávy
3.místo KRISTÝNA ŽANDOVÁ+KATEŘINA DIVIŠOVÁ jazz dance duo junioři / Chaplin a sirotek
3.místo GABRIELA SIMKOVÁ+VERONIKA HANÁKOVÁ art acrobatic dance show duo junior/Džungle
3.místo KRISTÝNA ŽANDOVÁ +JIŘINA BĚHALOVÁ caribik style – bachata duo youth

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4.místo KATEŘINA DIVIŠOVÁ art dance show solo děti / Cvrček a housle
4.místo ELIŠKA MUSILOVÁ +VOJTĚCH KOLDA art dance show duo děti / Kastelán a bílá paní
5.místo ELIŠKA MUSILOVÁ jazz dance solo děti / Pssst
5.místo ELIŠKA MUSILOVÁ art dance show solo děti / Dárek
5.místo EVA FERENČÍKOVÁ +MARKÉTA PELÍŠKOVÁ art dance show duo děti /Čertoviny
5.místo KRISTÝNA ŽANDOVÁ+ KATEŘINA DIVIŠOVÁ contemporary duo junior / Fotka
5.místo GABRIELA SIMKOVÁ+ANETA PRAJZOVÁ art dance show duo junior / Krotitel
6.místo JŮLIE SKLÁŘOVÁ contemporary solo děti / Twinkle
6.místo KATEŘINA DIVIŠOVÁ jazz dance solo děti / Můj klobouk
6.místo GABRIELA SIMKOVÁ art dance show solo junior / Pavouk
7.místo VOJTĚCH KOLDA jazz dance solo děti / Pirát
7.místo KATEŘINA DIVIŠOVÁ+MARKÉTA FINSTERLOVÁ art dance show duo děti / Kuřátka
8.místo VOJTĚCH KOLDA art dance show solo děti / Showman
8.místo JŮLIE SKLÁŘOVÁ jazz dance solo děti / Happy jazz

Nepostoupili do finále

JŮLIE SKLÁŘOVÁ, ANETA PRAJZOVÁ, ELIŠKA MUSILOVÁ caribok style-bachata solo děti
KRISTÝNA ŽANDOVÁ caribik style – bachata solo junior
GABRIELA SIMKOVÁ, VERONIKA HANÁKOVÁ contemporary dance solo junior
V. KOLDA, A. PRAJZOVÁ, E. MUSILOVÁ, K. DIVIŠOVÁ contemporary solo děti

 

Mistrovství ČR v Jablonci n.N.
pátek 8. a sobota 9.6.2018

Něco statistiky - jelo nás 51...vezli jsme 64 choreografií...soutěžili jsme ve 33 kategoriích a 19 z nich jsme vyhráli
KATEGORIE, VE KTERÝCH JSME SOUTĚŽILI :
SHOW - solo mini, solo děti, solo juni, duo děti, duo juni, Piráti, Džungle, Mickey mouse, Metro
CONTEMPORARY - solo mini, solo děti, solo juni, solo mládež, duo juni, duo mládež, Pampelišky, Malování, Narozeninová, Minulost, Sleeping, Nota, Z Těšína, Kompas
JAZZ - solo děti, solo juni, duo juni, Girls, Hit the mad Jack, Jazz for us, Sing sing
POM POM - duo děti, Srdíčko, Silver world
REPEAT DANCE - Pinocchio, Pekaři

mistři ČR 2018 v těchto disciplínách a kategoriích

1.místo repeat dance mini malé skupina PEKAŘI
1.místo repeat dance děti velké týmy PINOCCHIO
1.místo show mini sólo Bety Bortlová - Kostička
1.místo jazz děti sólo Vojta Kolda- Pirát
1.místo jazz juniořisólo  Krista Žandová - Kick

1.místo show děti solo Anča Mikulková – Klaun
1.místo contemporary solo junior Krista Žandová - XXL
1.místo contemporary solo mládež Aneta Schneiderová – Believer
1.místo show solo junior Krista Žandováa - Bláznivá
1.místo show děti duo Anča Mikulková + Krista Fojtíková - Kocour a liška
1.místo jazz duo junior Eliška Musilová + Aneta Prajzová - Sestry
1.místo contemporary junior duo Krista Žandová + Karolína Seidlerová - Dancing
1.místo show duo junior  Krista Žandová + Kateřina Divišová - Chaplin a sirotek
1.místo show děti large team Džungle
1.místo contemporary děti large team Malování
1.místo contemporary junior malé týmy - Nota
1.místo contemporary junioři large team Narozeninová
1.místo contemporary mix age large team Minulost
STANICE METRA junior show large team - hlavní cena dne od poroty a pořadatele

dua pom pom - 2.místo  Eliška Musilová+ K.Divišová NA STATKU, 3. místo Mikulková + Finsterlová RIO
show solo mini - 2. místo Adélka Sklářová - Čokohůlka
jazz solo děti - 2.místo Musilová - PSSST, 3. místo Hanáková Míša  OLAF, 4.místo J.Sklářová POHODIČKA
jazz junior sólo 2.místo Prajz BUBNY, 3.místo V.Jurovicová SUPER JAZZ
jazz malá skupina děti GIRLS - dáno do košíku o nejlepší choreografii dne, ale nevyhráli
jazz malá skupina junior HIT THE MAD JACK dáno do košíku o nejlepší choreografii dne, ale nevyhráli
2.místo pom pom junioři - SILVER WORLD
jazz junior duo - 2.místo Bartoš+Veru PINK JAZZ

děti show solo - 2.místo Kačka - Cvrček, 3.místo Terka V - Čarodějka
děti duo show -2.místo Vojta a Bea - Ty a já 3.místo Evka a Maky P. -Čertoviny, , 4.místo Míša a Dani - Lollypop, 5.místo Adélka a Bety - Šťastné děti
děti solo contemporary -5.místo Kačenka Amorek, 6.místo Rafinka Firework....nepostoupily do finále 8.-9. místo Jůla Večernice a Kája Duha, 10. - 11.místo Krista - Vlaštovička
mini show small team - Mickey mouse - dáno do košíku o nejlepší choreografii dne, ale nevyhráli
contemporary solo mini - 3.místo Beátka - Mlýnek
2.místo contemporary mini small team - Pampaelišky
2.místo show děti showcase - Piráti
jazz junior large team - Sing sing - dáno do košíku o nejlepší choreografii dne, ale nevyhráli
contemporary solo junior - nepostoupily do finále 7.-9. místo Bartoš - Tajemst, 10.místo Gábi - Teen, 11. - 12.místo Lea - Přání a Liduš - Silent , 13.místo Veru - Dopis , 14.místo Vaneska - V cizí kúži, 15.-16. místo Prajz - Malý princ
contemporary junior small team - 2.místo Kompas, 3.místo Z Těšína
contemporary junior solo - 2.místo Anet Prajz Věštkyně
show junioři dua - 2. místo Anet Prajz Krotitel
jazz mládež small team - Jazz for us - dáno do košíku o nejlepší choreografii dne, ale nevyhráli
contemporary mládež solo -2.místo Jani Baran Zatanči, 5. místo Jiřinka Loutka
contemporary HVK duo - Fotka - dáno do košíku o nejlepší choreografii dne, ale nevyhráli

 

školní rok 2016/2017

Mistrovství světa WADF Liberec 22.- 25.11.2016

1.místo Michelle Tinka, solo contemporary youth - BÝT SPOLU, choreograf Michelle Tinka

1.místo Aneta Schneiderová + Henrich Gibala duo art dance show youth - SOCHY, choreograf Libor Hlaváček

1.místo PAVOUCI art dance show juveniles small group, choreograf Tamara Vlachynská

1.místo UMPALUMPOVÉ art dance show mini kids small group, choreograf Tamara Vlachynská

1místo WE ARE GOLD pom pom dance youth small group, choreograf kolektiv

1.místo ZLATÍČKA jazz dance youth small group, choreograf kolektiv

1.místo VOICES jazz dance juniors large group , choreograf Natálie Podešvová

1.místo ŠACHY, JE TO JEN HRA art dance show mix age showcase, choreograf Libor Hlaváček

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2.místo Aneta Schneiderová solo contemporary youth - NASLIBOVAL, choreograf Aneta Schneiderová

2.místo Kristýna Žandová solo jazz junior II , CHARLIE CHAPLIN choroegraf Libor Hlaváček

2.místo Gabriela Simková solo artistic acrobatic show junveniles - ŠTĚSTÍ choreograf Petra Novotná

2.místo sestry Grossovy duo artististic dance show juveniles - PIRÁTI choreografové B.Machová a T.Vlachynská

2.místo Zuzana Hendrychová + Jana Baranová duo jazz youth - S ÚSMĚVEM choreografie Baranová, Hendrychová

2.místo Michelle Tinka + Karolína Malinová duo contemporary youth - SPOUTANÉ choreografie Michelle Tinka

2.místo Eva Ferenčíková + Markéta Pelíšková duo art dance show mini kids - JEŽEK A JABLÍČKO chor.T.Vlach.

2.místo Grossovy a Bartošáková trio art dance show juvenilis - MUŠKETÝŘI choreograf Tamara Vlachynská

2.místo ONI A MY contemporary small team juniors - choreografie kolektiv

2.místo NĚCO JE ZA DVEŘMI contemporary large team juveniles - choreografie Tamara Vlachynská

2.místo MLÝNKY contemporary small team mini kids - choreografie Štěpán Mach a Tamara Vlachynská

2.místo SUPER GIRL pom pom large team juveniles - chor. Tamara Vlachynská

.................................................................................................................................................................

3.místo Kristýna Žandová solo contemporary junior II - JAKO GEPARD choreografie Bára Machová

3.místo Kristýna Žandová solo art acrobatic show junior - BÍLÝ KRÁLÍK, choreografie kolektiv

3.místo Eliška Musilová solo jazz juveniles I - KOČIČKA choreografie Petra Novotná

3.místo Vojtěch Kolda solo jazz mini kids - MEDVÍDEK ZMEŠKAL VLAK choreograf Jana Baranová

3.místo E. Musilová + T. Karolová duo contemporary juveniles - RUČIČKY Z HODINEK chor.Aneta Schneiderová

3.místo E.Musilová + K.Divišová duo art dance show juveniles - MILUJEME KRÁVY chor.Jana Baranová

3.místo V.Hanáková a G.Simková duo jazz juveniles - OBUTÁ NEOBUTÁ choreograf kolektiv

3.místo K.Malinová + M.Tinka duo jazz youth - HOT JAZZ choreograf Michelle Tinka

3.místo MYŠLENKY contemporary small group youth - choreograf kolektiv

3.místo OKO jazz large team juveniles - choreografie Tamara Vlachynská a Natálie Podešvová

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DALŠÍ FINÁLOVÁ UMÍSTĚNÍ

4.místo Michelle Tinka solo art dance show youth - MILOSRDNÁ smrt choreograf Libor Hlaváček

4.místo Michelle Tinka solo jazz youth - MY JAZZ STORY choreografie Michelle Tinka

4.místo Aneta Prajzová a Tereza Karolová duo art dance show - MÁŠA A MEDVĚD choreograf Jana Baranová

4.místo Anna Bartošáková + Ganriela Simková duo contemporary juveniles - ČERNÁ A BÍLÁ chor. Anna Bartošáková

............................................................................................................................................................................

5.místo Kristýna Žandová+ Jana Hradilová duo jazz juniors - KLOBOUKY choroegraf Kristýna Žandová a kolektiv

5.místo Aneta Prajzová solo jazz juveniles II - ČERNOŠKA choreograf Zuzana Hendrychová

5.místo GRAMODESKY jazz malá skupina juveniles - choroegraf Tamara Vlachynská

.........................................................................................................................................................................

6.místo Aneta Schneiderová solo show art dance youth ZROZENÍ FÉNIXE - choreograf Libor Hlaváček

6.místo Elizabeth Lee solo art acrobatic show juveniles - DÍTĚ Z TRÁVY choreograf Martin Lee a Aneta Schneiderová

6.místo Eliška Musilová solo jazz juveniles I KOČIČKA - choreograf Petra Novotná

6.místo Kristýna Žandová a Jana Hradilová contemporary duo juniors - MŮJ DENÍK choreograf Aneta Schneiderová

......................................................................................................................................................................

7.místo Pavlína Grossová solo contemporary juveniles II - JSEM PŘÍRODA choreograf Petra Novotná

7.místo Eliška Musilová solo show dance juveniles - MINIE choroegraf Petra Novotná

7.místo Karol Seidlerová a Venda Zapalačová duo contemporary junior - NEPRAVDIVÉ PŘÍBĚHY - chor. Nat.Podešvová

7.místo BALÓNKY contemporary large team juveniles - choreograf Natálie Podešvová a Tamara Vlachynská

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8.místo Veronika Hanáková contemporary dance solo juveniles II - V BÍLÉM choreografie Karolína Malinová

8.místo Soňa Grossová jazz solo juveniles II - OHEŇ choroegrafie Aneta Schneiderová

8.místo Aneta Prajzová solo show dance juveniles I - FOTOGRAF choroegrafie Aneta Schneiderová

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DALŠÍ UMÍSTĚNÍ

9.místo Anna Bartošáková solo contemporary juveniles II - ŠÍLENĚ SMUTNÁ PRINCEZNA chor.kolektiv

9-- 10.místo Viktorie Koudelová solo contemporary juveniles I - ZVONILKA choreografie Libor Hlaváček

11.-12.místo Ludmila Sedláková solo contemporary juveniles II - ŽIVÁ STRUNA choreograf Bára Machová a kolektiv

13.-15.místo Aneta Prajzová solo contemporary juveniles II - NEKONEČNÝ PŘÍBĚH choreograf Libor Hlaváček

15.-17. Tereza Karolová solo jazz juveniles I - KONÍČEK choreograf Jana Baranová

18.-21.místo Viktorie Koudelová solo jazz juveniles I - ŽÁBA choreograf Jana Baranová

22.místo Elizabeth Lee solo jazz juveniles I - VESELÝ JAZZ choreograf Petra Novotná

 

školní rok 2015/2016

Mistrovství světa WADF Liberec 4.- 7.11.2015

1.místo Míša Tinka solo junior II contemporary TAHLE JE VÁŽNĚ POSLEDNÍ

1.místo Pavlínka Grossová solo děti jazz PIRÁT

1.místo large team contemporary junior ZMĚŇ SVĚT

1.místo Míša Tinka a Kája Malinová duo contemporary junior SPOUTANÉ

1.místo large team jazz junior SWEET GIRL FOR CANDYMAN

1.místo sestry Grossovy duo contemporary děti PANENKA A HOLČIČKA

1.místo Míša Tinka a Kája Malinová duo jazz junior HOT JAZZ

1.místo showcase contemporary mix age ORCHESTR

1.místo trio junior contemporary UKLIĎTE STŮL

1.místo Kačenka Divišová solo mini artistic dance show JEŽEČEK

 

další umístění jednotlivých choreografií :

2.místo solo junior artistic dance show DENÍK ANNY FRANKOVÉ / Míša Tinka

3.místo solo junior II artistic dance show OTROKYNĚ/ Anet Schneiderová

4.místo solo junior artistic dance show CVRČKOVY HOUSLE/ Krista Žandová

4.místo solo junior II contemporary ZA SVOBODU / Anet Schneiderová

2.místo duo Youth and Adults Film and musical KABARET / J. Baranová, K.Žandová

2.místo duo děti jazz DVĚ NETEŘE / sestry Grossovy

2.místo small team junior Film and musical ChARLIE CHAPLIN

2.místo large team junior Pom pom SHAKE

2.místo trio junior contemporary MUŠKETÝŘI

2.místo small team junior jazz MOVE

2.místo small team děti Pom pom ČARODĚJKY

3.místo large team juior artistic dance show ANDALUZIE

3.místo large team děti repeat dance MUSICMAN

3.místo small team děti jazz KOČIČKY

4.místo duo contemporary děti MYŠKY/ Kačka Divišová a Terka Karolová

4.místo solo děti II contemporary ZA DUHOU/ Pavka Grossová

4.místo small team děti contemporary MLÝNKY

7.místo Gábi Simková ŠTĚSTÍ solo děti artistic dance show

7.místo Míša Tinka I LOVE JAZZ solo junior jazz

8.místo Krista Žandová PROTANČENÝ DEN solo junior I contemporary

8.místo Terka Karolová SPINKÁNÍ solo děti artistic dance show

10.místo Kája Seidlerová ANDÍLEK solo junior I contemporary

12.místo Krista Žandová BIG NOICE solo junior jazz

 

školní rok 2014/2015

Mistrovství České republiky ČAT- České asociace tance Jablonec n.N. 5.-7.6.2015

Triumfální vítězství Stonožky po celé 3 dny - 21 x zlatá medaile - 21 titulů Mistr ČR.
Vítězství v kategoriích :
solo děti scenik dance Kristýna Žandová CVRČEK A HOUSLE
solo děti contemporary Kristýna Žandová MŮJ PROTANČENÝ DEN
solo děti jazz Kristýna Žandová JAZZ
duo děti contemporary Soňa a Pavla Grossovy MOTÝLÍ KŘÍDLA
solo mini scenik dance Eliška Musilová MAMINČINY NOVÉ BOTY
solo junior scenik dance Michelle Tinka DENÍK ANNY 
solo junior jazz Michelle Tinka NESNÁŠÍM KLUKY
solo junior contemporary Michelle Tinka TAHLE JE VÁŽNĚ POSLEDNÍ
duo junior contemporary Kristýna Žandová+ Eliška Hajná PÍSEŇ LABUTÍ
duo junior jazz Zuzana Hendrychová + Jana Baranová ZLATÝ HOLKY
solo scenik dance mládež Petra Novotná JEPTIŠKA
trio junior scenik dance Malinová+Tinka+Schneiderová MEZI ŽIVOTEM A SMRTÍ
malá skupina mini cheer dance MALINOVÁ DOBROTA
malá skupina děti contemporary PIŠKVORKY
velká skupina děti scenik dance NA STŘEŠE
velká skupina děti cheer dance ČARODĚJKY
velká skupina děti contemporary MRAVENIŠTĚ
velká skupna junioři jazz CANDYMAN
velká skupina junioři scenik dance CHARLIE CHAPLIN BY SE DIVIL
velká skupina junioři contemporary NAŠE PLANETKA
showcase bez omezení věku TAJEMSTVÍ ANDALUZIE

 

HOLEŠOV 6.3.2015

Galavečer talentů - absolutní vítěz KRISÝNKA ŽANDOVÁ


Mistrovství světa WADF Liberec 30.10.-2.11.2014

1.místo děti formace jazz LOUPEŽ V DIVADLE

1.místo děti formace pompom SOUBOJ NA MOŘI

1.místo děti formace scenik dance show ŠKOLA JE DŽUNGLE

1.místo junioři malá skupina jazz CANDYMAN

1.místo junioři formace scenik dance show DOTEK MORU

1.místo junioři trio contemporary Malinová, Tinka, Schneiderová MEZI ŽIVOTEM SMRTÍ

1.místo děti trio contemporary Grossovy, Bartošáková PIŠKVORKY

1.místo hlavní kategorie mládež contemporary Novotná, Baranová ROBIN HOOD

1.místo junioři duo contemporary Malinová, Tinka ZRCADLO

1.místo děti duo contemporary Grossovy Soňa a Pavla MOTÝLÍ KŘÍDLA

1.místo junioři solo scenik dance Michelle Tinka ZPOVĚĎ JULIE

1.místo junioři solo jazz dance Michelle Tinka I HATE BOYS

1.místo mini děti jazz dance Eliška Musilová CLAP CLAP CLAP

1.místo mini děti contemporary Joůana Polášková PIÁNO

školní rok 2013/2014

Mistrovství světa WADF Liberec/ listopad 2013

  • 1. místo junioři jazz dance formace ŠATY DĚLAJ ČLOVĚKA
  • 1. místo junioři jazz dance malá skupina FLOWER JAZZ
  • 1. místo junioři urban street dance show malé skupiny HADR SHOW
  • 1. místo junioři all styles trio TANEC Malinová, Tinka, Schneiderová
  • 1. místo junioři scenic dance duo SESTRY Tinka, Malinová
  • 1. místo junioři jazz dance duo MOJE TVOJE ŽIDLE Baranová, Hendrychová
  • 1. místo junioři film a muzikál duo KABARET Novotná, Baranová
  • 1. místo děti film a muzikál ADAMS FAMILY
  • 1. místo děti urban street dance show HOLIDAY
  • 1. místo děti jazz trio ŽÁBY Běhalová, Seidlerová, Janalíková
  • 1. místo děti scenic duo JAKO MOTÝL Žandová, Kosová
  • 1. místo děti all styles duo ŠÁLEK HORKÉ ČOKOLÁDY Procházková, Kosová
  • 1. místo mini jazz duo ZOO Musilová, Prajzová
  • 1. místo mini scenic trio PES DINGO Musilová, Prajzová, Beštová
  • 2. místo junior solo contemporary balet Michelle Tinka
  • 2. místo junior solo All styles Michelle Tinka
  • 2. místo mini solo All styles Eliška Musilová
  • 2. místo děti duo scenik Smajlík a mračík Jiřka Běhalová + Karol Seidlerová
  • 2.  místo junior urban street dance show large group CLEAN SERVICE
  • 2. místo děti pompom ČERVENÁ A MODRÁ
  • 2. místo děti scenik large team PRADLENY
  • 2. místo junioři duo contemporary balet MÁLO MÍSTA Baranová + Hendrychová
  • 2. místo junioři all styles ACTORS Leznová + Schneiderová
  • 3. místo děti solo jazz Kristýna Žandová
  • 3. místo junioři solo contemporary balet Natálie Leznová

Třebíč pohárová soutěž formací a sóla, dua 1.3.2014

  • 1. místo sólo junior Michelle Tinka
  • 4. místo sólo junior Aneta Schneiderová
  • 5. místo sólo junior Karolína Malinová
  • 6. místo sólo junior Viky Jurovicová
  • 4. místo duo junior Tajemství ( Schneiderová, Hajná)
  • 6. místo duo Sestry (Malinová, Tinka)
  • 4. místo sólo děti Krista Žandová
  • 6. místo sólo hlavní věk, kategorie Petra Novotná
  • 4. místo Děti formace/ Souboj na moři
  • 5. místo Děti formace / Barbie girl
  • 5. místo junioři jazz formace/ Zlatý saxofon

Česká Třebová pohárová soutěž formací 8.3.2014

  • 2. místo Junioři volný tanec/ Country
  • 2. místo Junioři modern dance /Zlatý saxofon
  • 2. místo Junioři show dance / Hadr show
  • 3. místo Mini volný tanec / Barbie girl
  • 3. místo Děti modern dance / Pes Dingo
  • 3. místo Děti volný tanec / Souboj na moři
  • 4. místo Děti show dance / Loupež v divadle

Holešovský večer talentů pátek 14.3.2014

  • 1. místo - iluzionista s kartami
  • 2. místo - akrobacie na kolech
  • 3. místo TŠ Stonožka Míša Tinka sólo MÁM RÁDA

Opava regionální postupová soutěž formací CDO 16.3.

  • 1. místo Děti pom pom / Souboj na moři
  • 2. místo Děti pom pom / Barbie girl
  • 2. místo Děti jazz dance / Loupež v divadel
  • 3. místo Děti modern dance/ Můj plyšový pes
  • 2. místo Junioři modern dance / Voices
  • 2. místo Junioři jazz dance/ Zlatý saxofon

HAVÍŘOV regionální postup. soutěž formací Taneční skupina roku 12.4.

  • 2. místo mini kategorie Mažoretky/ Barbie girl
  • 2. místo děti kategorie Mažoretky/ Souboj na moři
  • 2. místo děti kategorie EDA art dance/ Loupež v divadle
  • 3. místo junioři kategorie EDA art dance / Dotek moru
  • 5. místo junioři kategorie EDA art dance / Zlatý saxofon

Přerov Mistrovství Moravy formací CDO 27.4.

  • 3. místo Děti pompom / Barbie girl
  • 2. místo Děti pompom / Souboj na moři
  • 2. místo Junioři extraliga jazz/ Zlatý saxofon
  • 3. místo Junioři extraliga modern dance/ Dotek moru
  • 2. místo Děti extraliga jazz/ Loupež v divadle

Bruntálský bača regionální přehlídka 4.5.

  • 2. místo DOTEK MORU - scénický tanec
  • 2. místo ŠKOLA JE DŽUNGLE - jiný druh tance

Mistrovství ČR art discipline CDO Kladno 17.5.2014

  • 5. místo děti jazz formace/ LOUPEŽ V DIVADLE
  • 5. místo junioři malá skupina jazz / CANDY MAN
  • 6. místo junioři malá skupina jazz/ HELLO DOLLY
  • 4. místo junioři solo jazz Michelle Tinka
  • 6. místo junioři solo jazz Aneta Schneiderová
  • 7. místo děti solo modern dance Krista Žandová
  • 8. místo junioři duo modern dance SESTRY
  • 11. místo děti solo show dance Krista Žandová
  • 13. místo junioři solo modern dance Míša Tinka
  • 10. místo junioři solo jazz dance Viktorie Jurovicová

Mistrovství ČR art discipline WADF Jablonec n.N. 30.-31.5.2014

  • 1. místo Junioři contemporary dance velká formace/ DOTEK MORU
  • 1. místo Děti contemporary dance velká formace/ LOUPEŽ V DIVADLE
  • 1. místo Děti scenik dance show velká formace ŠKOLA JE DŽUNGLE
  • 1. místo Děti contemporary dance duo DVA MOTÝLCI Žandová, Kosová
  • 1. místo Junioři contemporary dance duo SESTRY Malinová, Tinka
  • 1. místo Děti scenik dance trio ŽÁBY Běhalová, Seidlerová, Janalíková
  • 1. místo Junioři jazz dance malá skupina CANDYMAN
  • 1. místo Junioři scenik dance solo MICHELLE TINKA Zpověď Jůlie
  • 1. místo Děti scenik dance malá skupina BÝT TIŠE
  • 1. místo Mini do 8 let scenik dance sólo VIKTORIE KOUDELOVÁ Locika

  • 1. místo Junioři jazz dance velká formace ZLATÝ SAXOFON

SVĚTOVÉ TROFEJE do roku 2012

2002 Mistrovsví světa v Torontu 2.místo jazz dance duo děti (Hrabinová Gabriela, Macháňová Monika)
2008 Mistrovství světa a Festival tance v Mikoljkách v Polsku 3.místo disko show malá skupina ZEDNÍCI
2009 Mistrovství světa a Festival tance v Mikoljkách v Polsku 3 x 3.místo v jazz dance děti duo ( Hendrychová Zuzana, Šestáková Barbora), malá skupina MYŠKY a velká formace PŘIDEJ SE K NÁM
3. místo show dance duo děti (Malinová Karolína, Baranová Jana)
2012 Mistrovství Evropy v modern dance a jazz dance2.místo jazz dance solo muži/děti Marcel Zdráhala a 6 finálových postupů

NÁRODNÍ zlaté TROFEJE do roku 2011

Mistr ČR 1996 hip hop sólo děti/muži FILIP OBŠIL
Mistři ČR 1996 v modern dance děti JEDEN Z NÁS JE ČLOVĚK
Mistři ČR 1998 v modern dance junioři ČAS JE JAKO VÍTR
Mistr ČR 2008 v modern dance sólo děti BARBORA MACKOVÁ
Mistr ČR 2008 v modern dance sólo junior JANA SAMSONOVÁ
Mistr ČR 2008 v modern dance sólo hlavní kategorie LUCIE BARTOŇOVÁ
Mistr ČR 2008 v modern dance duo hlavní kategorie L.BARTOŇOVÁ,P.DRECHSLEROVÁ
Mistr ČR 2009 v jazz dance duo děti Z. HENDRYCHOVÁ, B.ŠESTÁKOVÁ
Mistr ČR 2009 v jazz dance sólo děti ZUZANA HENDRYCHOVÁ
Mistr ČR 2009 v jazz dance malá skupina děti SLEČINKY MYŠKY
Mistr ČR 2009 v modern dance duo junior B.MACKOVÁ, D.BARTOŇOVÁ
Mistr ČR 2011 v baletu malá skupina děti JAKO Z CUKRU
Mistr ČR 2011 v baletu sólo děti ELIŠKA HAJNÁ