Mistrovství ČR 2020 Jablonec n.N. srpen

MISTROVSTVÍ ČR v Jablonci nad Nisou

soutěž WADF

sobota 29.8. - neděle 30.8. 2020

19x zlato, 11x stříbro, 7x bronz

DĚKUJI VŠEM TANEČNÍKŮM za vynikající taneční výkony , za sportovní chování ke všem a také za to , že jste človíčkové se srdcem na dlani ve všech situacích.

VÝSLEDKY Mistrovství České republiky v Jablonci 29.- 30.8. 2020

SOBOTA 29.8.

junioři contemporary balet , sólo -

1.místo Týna Baslarová ÚTĚK

2.místo Gabriela Simková SHELTER

4.místo Barbora Hřívová HUDBA

5.místo Natálie Pohanělová ALL IS POSSIBLE

6.místo Karolína Králová VZPOMÍNKA

7.místo Kristýna Fojtíková PŘEMÝŠLÍM

do finále nepostoupily Kateřina Divišová, Anna Mikulková, Karolína Hradilová

děti contemporary balet, sólo -

1.místo Vojtěch Kolda GENTLEMAN

3.místo Eliška Musilová TIME

5.místo Michaela Hanáková NĚŽNÁ

6.místo Eliška Sedláčková J.F.HANDEL

7.místo Beáta Kutrová NECHCI

junioři contemporary balet, duo -

1.místo Barbora Hřívová a Týna Baslarová SPOLEČNĚ

3.místo Anna Mikulková a Kristýna Fojtíková ZRCADLO

mini DĚTI contemporary balet sólo

1.místo Elisabet Bortlová KNÍŽKA

2.místo Erin Javůrková LVÍČEK

děti jazz sólo

1.místo Vojtěch Kolda ELVIS

2.místo Eliška Sedláčková ZAZ

3.místo Erin Javůrková BAMBI

junioři jazz solo

1.místo Týna Baslarová FENOMENÁLNÍ

2.místo Kateřina Divišová SERVÍRKA

3.místo Karolína Králová ŽIDLE

4.místo Ludmila Sedláková CRADLES

5.místo Natálie Pohanělová RADOST

mini DĚTI show sólo -

1.místo Erin Javůrková NÁMOŘNÍK

2.místo Elisabet Bortlová ČEKÁM NÁVŠTĚVU

 

 

PROGRAM NEDĚLE 30.8. :

2.místo - junioři urban street duo - Eliška Musil a Anna Mikulková

1.místo - junioři art dance show solo - Týna Baslarová BYL POZDNÍ VEČER,

2.místo - junioři art dance show solo- Kristýna Fojtíková GEPARD,

3.místo - junioři art dance show solo- Karolína Hradilová LETIŠTĚ

1.místo - Youth contemporary duo - Kristýna Žandová a Karolína Seidlerová WAVES

2.místo - děti akrabcie solo - Vojtěch Kolda ZLODĚJ

1.místo - děti formace contemporary - CUKRÁRNA

2.místo - děti formace contemporary - HRAČKY

1.místo - junioři jazz malá formace - MÍVAL JSEM KLOBOUK

1.místo - YOUTH jazz malá formace - GREAT GATSBY

1.místo - děti pom pom velká formace - CELEBRATE

1.místo - YOUTH pom pom malá skupina - FORMULE 1

1.místo děti pom pom malá formace - SMAJLÍK

1.místo - showproduction mix age - HYMNUS

1.místo - YOUTH contemporary malá formace- RŮŽE

1..místo - YOUTH jazz solo - Kristýna Žandová

1.místo - junioři contemporary malá formace - VEČERNICE

2.místo - děti contemporary duo - Julie Sklářová a Nela Gardonová V POHÁDCE,

3.místo - děti contemporary duo - Michaela Hanáková a Vojtěch Kolda ANIMALS

2.místo děti art dance show solo - Markéta Pelíšková DVA V JEDNOM,

3.místo děti art dance show solo - Eliška Musilová SUPERHRDINKA,

4.místo děti art dance show solo - Michalea Hnaáková LEVANDULE,

5.místoděti art dance show solo - Beáata Kutrová PAPOUŠEK

...nepostoupili do finále : Julie Sklářová DRÁČEK, Petr Bushey MICHAEL JACKSON, Veronika Vašková ZPĚVAČKA

fotografie k článku