Galaprogram TALENT roku 2020 v Holešově

GALAVEČER Talent roku 2020 v Holešově

neděle 14.6. 2020

TALENT ROKU 2020 je Týnka Baslarová ze Stonožky Bruntál

Velké poděkování patří pořadatelům Domu dětí TYMY Holešov. Konečně jsme mohli ukázat své taneční umění po dlouhé době divákům a porotě. Přesto,že diváci byli složeni pouze ze soutěžících, tak se nám to moc líbilo. Tento desátý ročník se nám vepíše do dějin Stonožky jako rok Talentu pro Týnku Baslarovou. Týnka se stala absolutním vítězem soutěže TALENT ROKU 2020 konané v neděli 14.6. v Holešově. Mezi 14 soutěžními čísly si Týnka Baslarová vytančila 1.místo se sólem NA KŘÍDLECH z choreografické dílny Alenky Tomeškové. Proti sobě měla Týnka v odpoledním Galaprogramu gymnastky, mažoretky, hip hop tanečnice, kytaristu, zpěváka, sportovní tanečníky a další sólistky.

Vyhlašování vítězů bylo velmi příjemné, protože porota udělovala ocenění a uznání z různých pohledů pro všechny stonožkové choreografie - cenu za práci s rekvizitou získala Kristýnka Fojtíková NOTA, cenu za roztomilost naše malá Erinka Javůrková se sólem BAMBI, ocenění poroty za vlastní tvorbu získala Liduška Sedláková se sólem Craddle, ocenění týmu získala Stonožka jako celek za choreografie VEČERNICE, CUKRÁRNA a FORMULE 1 ...a přišlo hlavní vyhlašování - 3.místo - získal pár sportovního tance, 2.místo tým sportovních gymnastek a absolutním vítězem se stává TÝNKA BALSAROVÁ.

Velký respekt všem stonožkovým tanečníkům a jejich soupeřům. Týnka se tak přidala k oceněným stonožkám z minulých let : 2.místo Michelle Tinka (2014) , 1.místo Kristýnce Žandové (2015), 1.místo Michelle Tince (2017), 3.místo Elišce Musilové ( 2018) a 2.místo Gábi Simkové(2019). ÚŽASNÉ !!!

fotografie k článku