Liberec 2020 - Světový pohár

SVĚTOVÝ POHÁR - Liberec prosinec

WORLD DANCE SHOW

4.- 7.12.2020

Budeme doufat , že všichni budeme zdraví a že v tuto dobu už nejpřísnější opatření nebudou potřeba....

Co máš udělat ty, jako tanečník ?? Nahlásit se trenérce Tamaře do 25.10. , jestli se soutěže zúčastníš.

Kdo se už přihlásil :

Beátka Kutrová, Maky Pelíšková, Verunka Vašková, Adi Hořáková, Kája Valová, Julinka Good, Nelinka Janková, Krista Fojtíková

Každoročně se všichni moc těšíváme do Liberce, jako na vrchol naší taneční sezóny. Letos je ta sezóna trochu pomačkaná, ale pořád umíme krásně tančit, tak proč si to neužít. Mistrovství světa je pro pokažený covidový rok , jako titul,  zrušeno a nikde se letos nekoná. Soutěže národní a mezinárodní však jedou dále. Liberecké klání se letos jmenuje WORLD DANCE SHOW LIBEREC 2020

Letos mám pro spoustu z vás velice milé překvapení v podobě financí a pořadatelé v podobě tématické.

TÉMA letošního Babylonu bude Mikuláš, potkáte se se spoustou andílků, dárečků a překvapení, která se k Mikuláši vztahují. Nebojte se, čerty tam mít opravdu nebudeme, protože je nemáme rádi a paní pořadatelka už vůbec ne :-))))))

DOPRAVA - Autobus si uhradíme z vlastních prostředků.

STARTOVNÉ - Každý, kdo byl v Jablonci, si ušetřil 100,- Kč a použijeme jej na kousíček startovného. K tomu všichni, kteří hráli KNIHOVNU si vydělali na dobrovolném vstupném 5.120,- Kč a to celé použijeme na startovné pro juniory, takže každá máte dalších 250,- Kč na startovné. Pro "chytrolíny" - penízky nepatří nikomu osobně, jsou v našem společném měšci a pokud je někdo nepoužije na dané akci, tak je použijeme , jako kolektiv, třeba k nákupu nápojů.

NOCLEH - Je letos v Babylonu opět o hodně levnější pro mladší děti, které mají méně než 13 let....

1 osoba / 1 noc / dospělý ...... 1 250,- se zábavou
1 osoba / 1 noc / dítě do 12,99 let ................750,- se zábavou
Cena zahrnuje bohatou snídani formou švédských stolů.
Cena se zábavou znamená navíc volné vstupy do všech atrakcí CENTRA BABYLON –
AQUAPARK, LUNAPARK, IQPARK, iQLANDIA a nově také volný vstup do liberecké ZOO

STRAVA - počkáme si, kolik nám doopravdy vydělala Knihovna a celou částku v Liberci propapáme, tím ušetříme rodičům další penízky v peněženkách, které před Vánocemi budou moc potřebovat :-)))

JAKÉ TANCE BY SOUTĚŽILY V LIBERCI ? : Panenky, Smajlík, Cukrárna, Itś time to celebrate, One two three, Večernice, Formule 1, Hymnus, Gatsby, Klobouky a všechna sóla a dua, která soutěžila v Jablonci a samozřejmě taky záleží na každém tanečníkovi, jestli si je bude v domácím prostředí trénovat, aby své umění nezapomněl. Možná ještě někdo z vás překvapí a přidá sestavičku, kterou si během " volna" připravil.

Co máš udělat ty, jako tanečník ??  Domluvit se s rodiči a trenérce Tamaře napsat do 25.10. , jestli se soutěže zúčastníš.