BOSKOVICE 8.6.výsledky

BOSKOVICE sobota 8.6.

Summer dance cup / Mezinárodní taneční soutěž

postupně budu doplňovat všechny výsledky, vydržte, bylo přes 80 startů a není snadné to všechno rychle zpracovat :-))


Umístění našich formací :

1.místo BOOMBAYA  junioři pom pom a absolutní možný počet bodů od poroty

1.místo JAZZ junioři plesovka

1.místo RŮŽOVÝ PANTER děti show dance I.

2.místo MY PLACE junioři contemporary I.

2.místo INTERNET  junioři contemporary II.

2.místo NA DNĚ MOŘE děti contemporary I.

2.místo NÁMOŘNÍCI miniděti show dance

3.místo LEVANDULE děti contemporary II.

3.místo NEANDRTÁLCI děti shoe dance III.

3.místo BALONKY miniděti contemporary

3.místo VEČERNÍČEK miniděti lidové tance

3.místo WE GO TO THE PARTY miniděti pompon

 

Zlatí sólisté - vítězové kategorií:

Vojta Kolda - sólo improvizace a absolutní vítěz junior improvizací

Vojta Kolda - sólo contemporary junior

Naty Pohanělová - sólo improvizace HVK a absolutní vítěz HVK improvizací

Naty Pohanělová + Krista Vašíčková duo contemporayr HVK - CONNECTION

Erinka Javůrková - sólo improvizace děti III.

Erinka Javůrková - sólo contemporary DĚVČÁTKO SE SIRKAMI

Erinka Javůrková + Kornelka Schaumannová duo contemporary děti JAKO SESTRY

Simona Zavřelová - sólo improvizace junior IV.

Krista Vašíčková - sólo improvizace junior V.

Ema Ella Kodytková - sólo improvizace děti II.

Michellka Šteinigerová - sólo contemporary děti I. OSPALÁ

Elenka Kratěnová - sólo improvizace předškoláci

Valinka Ondrušíková - sólo show miniděti TROLL

Angelika Koňařová - sólo improvizace miniděti II.

Sofinka Šprtelová - sólo improvizace miniděti III.

Vojta Kolda + Kateřina Divišová duo show dance HVK - OBRAZ DORIANA GRAYE

 

-------------------------------------další umístění -------------------------------------------------------------------------------------------

2.místo Natálka Pohanělová sólo contemporary HVK TIME

2.místo Eliška Musilová sólo improvizace HVK

2.místo - ELi + Matýsek Labuzíkovi duo show MACH A ŠEBESTOVÁ

2.místo Adélka Pánková sólo contemporary děti PAŘÍŽ

2.místo Anička Hrbáčová sólo show miniděti DALMATÝN

2.místo Gábi Chudobová sólo show děti WEDNESDAY

2.místo Naty Staníková a Isa Panylová sólo improvizace miniděti III.

2.místo Linduška Světlíková sólo improvizace miniděti III.

2.místo Sára Dřevojánková sólo improvizace miniděti II.

3.místo Eliška Musilová sólo contemporary ESCAPE

3.místo Eliška Musilová a Kačka Divišová duo contemporary HVK SCI FI

3.místo Adélka Pánková sólo improvizace děti II

3.místo Angelička Koňařová sólo show miniděti MOANA

3.místo Nela Janková sólo show děti KOČKA

3.místo Nela Janková sólo improvizace děti IV.

3.místo Tonička Procházková sólo improvizace miniděti III.

3.místo Charlottka Šteinigerová sólo improvizace junior II.

3.místo Bea Kutrová sólo improvizace junior III.

3.místo Kája Valová sólo improvizace HVK I.

3.místo Tilly Lambelin sólo improvizace HVK II.

3.místo Tilly Lambelin sólo contemporary HVK NO TIME TO DIE

3.místo Anička Hrbáčová sólo improvizace předškola I.

3.místo Michellka Šteinigerová sólo improvizace děti I.

3.místo Viktorka Poláková sólo improvizace předškola II.

3.místo Adinka Machová sólo improvizace miniděti II.

3.místo Amálka Pavlíková sólo improvizace miniděti IV

3.místo Luci Skácelová sólo improvizace děti VII.

3.místo Viktorka Fraisová sólo improvizace děti IV.

3.místo Darinka Mazur sólo improvizace děti VII.

3.místo Kája Chudobová sólo improvizace děti VIII.

4.místo Kája Králová sólo contemporary HVK EDITH

4.místo Valinka Ondrušíková sólo improvizace předškola I.

4.místo Kornelka Schaumannová sólo improvizace děti VII.

4.místo Natka VRanová sólo improvizace junior I.

4.místo Kornelka Schaumannová sólo show děti  KUCHAŘ

4.místo Chudobová Gábi+Skácelová Lucka duo show děti  MÍCHANÉ NÁPOJE

4.místo Julinka Hladká sólo improvizace předškola II.

4.místo Eliška Labuzíková sólo improvizace miniděti III.

4.místo Bára Pelíšková sólo improvizace miniděti  IV.

4.místo Anežka Vranová sólo improvizace miniděti II.

4.místo Amálka Kratěnová sólo improvizace děti V.

4.místo Viky Ševčíková sólo improvizace děti III.

5.místo Ševčíková Viky + Pánková Adélka duo show děti  NA DOVOLENOU

5.místo Eliška Musilová sólo contemporary HVK ESCAPE

5.místo Bukovjanová sólo improvizace předškola II.

5.místo Matěj Labuzík sólo improvizace miniděti III.