Mistrovství ČR Jablonec 7. - 9.6.2019

TANEČNÍ ŠKOLA STONOŽKA BRUNTÁL
mnohonásobní mistři ČR, Evropy i světa SLAVÍ 30 LET

VÝSLEDKY MČR 2019
Zlato jsme získali 23 x, stříbro 16 x a bronz celkem 12 x

Něco málo ze statistiky :

Akce: Czech Dance Championship 2019 – otevřené taneční mistrovství České republiky
Městská hala, Jablonec nad Nisou, 7. – 9. 6. 2019
Počet tanečníků: 1100....Ze Stonožky soutěžilo 43 tanečníků.
Počet vypsaných disciplín: 432....Stonožka soutěžila v 19 disciplínách
Počet tanečních jednotek:2 939....... Stonožka vezla NEUVĚŘITELNÝCH 72 choreografií.
Počet tanečních předvedení: 5 000
Počet porotců: 24

Taneční disciplíny:
Latinsko-americké tance
Standartní tance
Karibské tance....tady soutěžila Stonožka
Contemporary....tady soutěžila Stonožka
Břišní tance
Jazz dance....tady soutěžila Stonožka

Artistik show dance ....tady soutěžila Stonožka
Street dance....tady soutěžila Stonožka
Pop dance
Choreografické show

Věkové kategorie:
Mini (4 – 8 let)
Děti (9 – 12 let)
Junioři (12 – 15 let)
Dospělí (16+)
Masters (33+)

Reprezentovali nás tito tanečníci :
Jiřina Běhalová, Karolína Seidlerová, Kristýna Žandová, Jana Hradilová, Ludmila Sedláková, Gabriela Simková, Pavlína Beštová, Julie Good, Vanesa Streitová, Karolína Králová, Eliška Musilová, Kateřina Divišová, Anna Mikulková, Kristýna Fojtíková, Markéta Finsterlová, Kristýna Fojtíková, Karolína Valová, Vojtěch Kolda, Natálie Chalupková, Beata Macková, Daniela Simková, Markéta Pelíšková, Eva Ferenčíková, Tereza Vlková, Michaela Hanáková, Eliška Sedláčková, Julie Sklářová, Tereza Cábová, Klára Mizeráková, Martina Vojvodíková, Tereza Hrušková, Beata Kutrová, Klára Janalíková, Eliška Zabloudilová, Adéla Sklářová, Nela Gardoňová, Matyáš Jurka, Erin Javůrková, Natálie Buršíková, Sofie Hricová, Veronika Vašková, Natálie Vranová, Elizabet Bortlová

FORMACE

vysvětlivky :
small team ( 4-8 tanečníků), large team ( 9-16 tanečníků), showcase (17 - 50 tanečníků)

1.místo - mini large team pom pom BARBIE A KEN
1.místo - mini small team contemporary VODNÍ MLÝNEK
1.místo - mini large team contemporary PAMPELIŠKY A MOTÝLEK
1.místo děti showcase contemporary - DĚTSKÉ SNY
1.místo - děti small team contemporary TÝDEN
1.místo - děti showcase show ŠKOLA JE DŽUNGLE
1.místo - děti large team show PIRÁTI
1.místo - děti large team pom pom IT´S TIME TO CELEBRATE
1.místo - mini large team show ZA KOMÍNEM
1.místo -´děti small team acrobatic show KLAUNI
1.místo - mix age showcase contemporary TAJEMSTVÍ ANDALUZIE
2.místo - junior large team jazz QUEEN
2.místo - junior showcase contemporary ORCHESTR
2.místo - děti showcase jazz CESTA NA BROADWAY
2.místo - junior large team pom pom SILVER WORLD

3.místo - děti large team contemporary MALOVÁNÍ
3.místo - děti showcase pom pom SMAJLÍK

 

SÓLA v kategoriích contemporary, show, jazz

Nejobsazenější soutěží art disciplín bývají sóla contemporary. Prvenství, už čtvrtý rok za sebou si udržela Kristýna Žandová. Stala se tak hned dvojnásobnou Mistryní ČR 2019 a to v contemporary dance i v jazz dance. Mezi vynikající sólisty v dětské kategorii se řadí Vojtěch Kolda a Kateřina Divišová.

junioři sola contemporary - 1.místo - Kristýna Žandová TIME
9.místo Vanesa Streitová DARLING, 10.- 12.místo Ludmila Sedláková BLOOD, Gabriela Simková PŘÍSTŘEŠÍ

děti sola contemporary
2.místo Vojtěch Kolda MATIKA, 3.místo Julie Sklářová KRÁSKA, 4.místo Eliška Sedláčková LEVANDULE, 6.místo Eliška Musilová ANYTHING, 8.místo Karolína Králová HLEDÁM
nepostoupily do finále - 11.- 13.místo Kateřina Divišová RUCE, Míchaela Hanáková PIÁNO, Anna Mikulková VSTANU AŽ SE MI BUDE CHTÍT, 14.místo Kristýna Fojtíková LEDOVÁ VÁŠEŇ, 15.- 16.místo Eva Ferenčíková DANCE

mládež solo contemporary
3.místo Jiřina Běhalová IN THE END

junioři jazz - 1.místo Kristýna Žandová EDITH PIAF
4.místo Ludmila Sedláková ŽENUŠKA

děti solo jazz - 1.místo Kateřina Divišová KLOBOUK
2.místo Vojtěch Kolda KOCOUŘÍ, 3.místo Eliška Sedláčková RŮŽOVÝ PANTER, 4.místo Markéta Pelíšková RŮŽOVÉ TKANIČKY, 5.místo Anna Mikulková PROSTĚ JAZZ

mini děti solo jazz - 1.místo Bea Kutrová BÝT TIŠE
2.místo Klára Janalíková ŠKOLAČKA, 3.místo Adéla Sklářová ČOKOHŮLKA

děti solo show - 1.místo Vojtěch Kolda PINOCCHIO
2.místo DOPIS Kateřina Divišová, 3.místo DÁREK Eliška Musilová, 4.místo INDIÁNKA Julie Sklářová, 5.místo NÁMOŘNÍK Anna Mikulková, 6.místo Tereza Hruška POUPÁTKO

mini děti solo show - 1.místo Sofie Hricová BUDÍK
2.místo Erin Javůrková STONOŽKA, 3.místo Bety Bortlová KNIHA DŽUNGLÍ, 4.místo Veronika Vašková VČELÁTKO, 5.místo Bea Kutrová SLON

 

DUA v kategoriích contemporary, show, jazz

mini dua show - 1.místo Eliška Zabloudilová a Natálie Buršíková KYTIČKY
2.místo Matyáš Jurka a Nela Gardoňová DVĚ MALÉ BLECHY, 3.místo Klárky Mizeráková a Janalíková BONBONIÉRA
děti dua show - 1.místo Eliška Sedláčková a Julie Sklářová DVĚ NETEŘE
2.místo Eliška Musilová + Anna Mikulková BEZDOMOVCI, 3.místo Vojtěch Kolda a Martina Vojvodíková FAKÍR A HAD

junioři dua show - 1.místo Eliška Sedláčková + Vanesa Streitová LIÁNY

děti dua contemporary
2.místo - Eliška Musilová + Kateřina Divišová MEDVÍDEK , 3.místo Anna Mikulková + Kristýna Fojtíková JEDNO TĚLO JEDNA DUŠE, 5.místo Eliška Sedláčková + Julie Sklářová RUČIČKY Z HODINEK, 6.místo Karolína Králová + Markéta Pelíšková POLŠTÁŘKY

junioři dua contemporary - 1.místo Kristýna Žandová + Kateřina Divišová FOTKA
2.místo Gabriela Simková + Jana Hradilová SOMEONE TO YOU

junior duo jazz- 1.místo Kristýna Žandová + Karolína Seidlerová PURPLE JAZZ
2.místo Gabriela Simková + Jana Hradilová YES

děti duo jazz - 1.místo Vojtěch Kolda + Kateřina Divišová DOMINO
2.místo Karolína Valová + Eliška Musilová PSSST, 3.místo Eva Ferenčíková + Martina Vojvodíková SCHOOL JAZZ

 

Ve Stonožce si mohou děti splnit téměř jakýkoliv taneční sen a soutěžit i v disciplínách, které zrovna nejsou našimi \"studijními \" disciplínami . Tady jsou výsledky našich odvážlivců :

mládež duo caribik style - bachata..................2.místo Kristýna Žandová + Jiřina Běhalová
děti solo urban street dance .................4.místo Natálie Chalupková
děti sola caribik style - merengue...........10.- 13.místo děti II - Eliška Musilová, 12.- 16. místo děti I - Julie Sklářová

fotografie k článku