NÁVRH TRÉNINKŮ

NÁVRH TRÉNINKŮ

okamžitě, jakmile to bude možné, zde jsou rozpisy tréninků pro všechny možnosti, které nás čekají

 

TRÉNOVÁNÍ s minimálním počtem (trenér + sourozenci, nebo přímí spolužáci)

místo tréninku : baletní sáleček Kavalcova

PONDĚLÍ -
13.00 - 13.45 hod - Hanáková Míša
14.00 - 14.45 hod - Kolda Vojta
15.00 - 15.45 hod - Pohanělová Naty
16.00 - 16.45 hod - Hřívová Barča
17.00 - 17.45 hod – Wenzelová Emička
18.00 - 18.45 hod – Juříčková Anetka
19.00 - 19.45 hod - Baslarová Týnka a Kája Hradilová
ÚTERÝ -
13.00 - 13.45 hod - Kutrová Bea
14.00 - 14.45 hod - Sedláčková Eliška
15.00 - 15.45 hod - Vranovi sourozenci
16.00 - 16.45 hod - Mackovy Bea a Lea
17.00 - 17.45 hod – Fraisová Viktorka
18.00 - 18.45 hod –- Simková Danča
19.00 – 19.45 hod – Good Julinka
STŘEDA -
13.00 - 13.45 hod - Pelíšková Maky
14.00 - 14.45 hod - Králová Kája a Finsterlová Maky
15.00 - 15.45 hod – Dobešová Olinka
16.00 - 16.45 hod - holčičky z MŠ Malá Morávka/ Bernátková, Haničáková, Rozsypalová/
17.00 - 17.45 hod - holčičky z MŠ Okružní/ Zabloudilová, Burgetová, Dubravcová/
18.00 - 18.45 hod – Janalíková Klárka
19.00 - 19.45 hod – Musilová Eliška , Valová Kája, Vlková Terka
ČTVRTEK -
13.00 - 13.45 hod - Horniačková Neli
14.00 - 14.45 hod - Javůrková Erinka
15.00 - 15.45 hod – Janková Nelinka
16.00 - 16.45 hod - Vašková Verunka a Hořáková Adi
17.00 - 17.45 hod - Ondráková Andrejka
18.00 - 18.45 hod – Chudobovy Kája a Gábi
19.00 – 19.45 hod - Mikulková Anička a Fojtíková Kristýnka
PÁTEK -
13.00 - 13.45 hod – Kodrlová Martinka
14.00 - 14.45 hod - Kroupová Emička
15.00 - 15.45 hod - Schaumannová Kornelka
16.00 - 16.45 hod - Kotyzová Zoinka
17.00 - 17.45 hod - Uhlířovi Adi, Filípek a Lubík
18.00 - 18.45 hod – Sklářovy Adi a Juli a Gardoňová Nelinka
19.00 – 19.45 hod -  Divišová Kačka

 

TRÉNOVÁNÍ s počtem ve skupince 5 +1

místo tréninku : baletní sáleček Kavalcova

PONDĚLÍ -
15.00 - 15.45 hod - Kolda Vojta, Hanáková Míša, Simková Danča, Mackovy Lea a Bea
16.00 - 16.45 hod - Hřívová Barča, Baslarová Týnka a Kája Hradilová, Pohanělová Naty, Divišová Kačka
17.00 - 17.45 hod – Wenzelová Emička, Juříčková Anetka, Vranovi sourozenci
18.00 - 18.45 hod – Musilová Eliška , Valová Kája, Vlková Terka, Králová Kája , Finsterlová Maky
ÚTERÝ -
14.00 - 14.45 hod - Sedláčková Eliška, Kutrová Bea, Pelíšková Maky, Janalíková Klárka, Dudková Naty
15.00 - 15.45 hod - Horniačková Neli , Javůrková Erinka, Janková Nelinka , Vašková Verunka a Hořáková Adi
16.00 - 16.45 hod - Sklářovy Adi a Juli a Gardoňová Nelinka, Schaumannová Koko, Kopečná Vanesska
17.00 - 17.45 hod – Fraisová Viktorka, Ondráková Andrejka, Chudobovy Kája a Gábi
18.00 - 18.45 hod –- Mikulková Anička, Fojtíková Kristýnka, Good Julinka, Mayerová Natka
STŘEDA -
14.00 - 14.45 hod - Kolda Vojta, Hanáková Míša, Simková Danča, Mackovy Lea a Bea
15.00 - 15.45 hod – Kroupová Emička, Kotyzová Zoinka, Uhlířovi, Pelíšková
16.00 - 16.45 hod - Dobešová Olinka ,Bernátková, Haničáková, Rozsypalová, Procházková Tonička
17.00 - 17.45 hod - Zabloudilová, Burgetová, Dubravcová, Kodrlová Martinka
18.00 - 18.45 hod – Musilová Eliška , Valová Kája, Vlková Terka, Králová Kája , Finsterlová Maky
ČTVRTEK -
14.00 - 14.45 hod - Rebelky
15.00 - 15.45 hod – Sedláčková Eliška, Kutrová Bea, Pelíšková Maky, Janalíková Klárka, Dudková Naty
16.00 - 16.45 hod - Hřívová Barča, Baslarová Týnka a Kája Hradilová, Pohanělová Naty, Divišová Kačka
17.00 - 17.45 hod - Wenzelová Emička, Juříčková Anetka, Vranovi sourozenci
18.00 - 18.45 hod – Horniačková Neli , Javůrková Erinka, Janková Nelinka , Vašková Verunka a Hořáková Adi
19.00 – 19.45 hod - Mikulková Anička, Fojtíková Kristýnka, Good Julinka
PÁTEK -
14.00 - 14.45 hod - Rebelky
15.00 - 15.45 hod - Fraisová Viktorka, Ondráková Andrejka, Chudobovy Kája a Gábi
16.00 - 16.45 hod - Sklářovy Adi a Juli a Gardoňová Nelinka, Schaumannová Koko, Kopečná Vanesska