LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ srpen

NOVINKA!!! pro mladší děti

Pro mladší děti máme ŽHAVOU NOVINKU. Přijede k nám v srpnu na soustředění lektorka z taneční školy Múza Bratislava paní Natália Mazanová a nabízí výuku mladších dětiček.

Výuka je zaměřená na správné držení těla, rytmiku, základy lidových tanců, taneční hry, zážitkové pohybové divadlo, tanec a cvičení s rekvizitami. Toto vše doplníme baletem s  emeritním sólistou Liborem Hlaváčkem, gymnastikou s usměvavou Verunkou Macháňovou a Peťkou Novotnou a výtvarnou dílnou s Dagmar Sedlákovou.

Co je to zážitkové divadlo ? Děti si v rámci daného kolektivu vytváří pohybově, zvukové situace a prožívají tak příběhy jako z pohádek, tady a teď, které jsou založené na momentálním emočním rozpoložení každého dítěte. Např. rej v mraveništi závislý na rychlosti / pomalu, středně, rychle, velmi rychle. Nebo pohybem znázorni věc, kterou vidíš před sebou a vytvoř z toho tanec.

Termín je od pondělí 17.8.  do pátku 21.8. 2020....Denně od 9.00 do 15.00 hod

Cena je 2000,- Kč ( kurzovné, nájmy , 5 x oběd )

Na příměstský tábor můžete vzít i své sourozence nebo kamarády. V případě sourozenců je sleva, každý platí jen 1500,-Kč.

Pokud bude dítě končit už ve 12.00 hod a nepůjde na oběd, ani se nezúčastní odpoledních aktivit, platí také jen 1.500,- Kč

 

PŘIHLÁŠKU a informace vám  zašlu emailem, PLATBU proveďte do 30.7.2020 na 203 513 993/0300. Při platbě uveďte jméno dítěte. Kapacita je max 12 dětí ve skupince.


LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ pro všechny soutěžní tanečníky

PRO VŠECHNY
srpen / pondělí 17.8. - neděle 23.8. / COP na Krnovské
Cena 3.000,- Kč (bez obědů)

Lektory pro výuku budou Libor Hlaváček, Robert Surowski, Michelle Tinka, Petra Novotná, Aneta Schneiderová, Veronika Macháňová, Lucie Hrochová

Rozdělení do 4 skupin podle věku. Výuka bude denně od 9.00 do 18.00 hod. Každé z dětí bude mít 6 hodin výuky. Součástí odpočinkové aktivity bude opět výtvarná dílna tety Dáši. Přesný časový plán až před nástupem.

Zaměření - především na techniku a sjednocení pohybů. Vzhledem k dlouhé absenci náročnějších tréninků se budeme všichni snažit pomalu dostávat naše tanečníky do formy, která jim umožní výborný nástup na podzimní soutěžní a divadelní sezónu. Junioři se zaměří na projekt KNIHOVNA a nastávající Mistrovství světa. Děti se zaměří na pohádku FERDA MRAVENEC a společné formace.

 

PLATBY : na účet 205 513 993 / 0300 var.symbol datum narození tanečníka