Finance taneční a ANGLIČTINA

Milí rodiče...

číslo účtu 205 513 993 / 0300

všichni tanečníci by již měli mít uhrazený půlroční poplatek 400,- Kč do Základní umělecké školy. Tento poplatek je opravdu nezbytný pro fungování školy.

Stonožka - měsíční platby- za měsíc září už musí mít každý tanečník zaplaceno ( soutěžní 600,- Kč, přípravka a divadelníci 350,- Kč)......za měsíc říjen nechám platbu zcela na vašem rozhodnutí. Za nepřerušení celoročních měsíčních splátek z celého srdce DĚKUJEME......budete li cítit potřebu přerušit platbu v měsících, kdy se akttivně nevyučuje, pak vaše rozhodnutí plně akceptujeme.

Doplněk : jakmile to bude možné, budeme mít víkendové workshopy, abychom alespoň částečně dohnali čas, po který jsme nemohli tančit a cvičit.

ANGLIČTINA - začali jsme milé setkávání na hravé veselé angličtině, ale už dále nemůžeme pokračovat. Protože tato výuka má smysl pouze tehdy, když je nepřetržitá, tak dosavadní 3 lekce budeme brát jen jako zkušební a všichni, kteří jste již zaplatili si celou sumu převedete na dobu, kdy budeme moci VESELOU ANGLIČTINU opět otevřít a bude nás čekat od začátku znovu slíbených 10 lekcí. Doufejme, že to bude brzy :-)))